הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
JGiveעיגול לטובה

שווה פרסום - מכתב מרגש במיוחד של הורים, המודים למתנדב מושיק מזרחי מרשל"צ

בדרך כלל אנו מקבלים מכתבי תודה ממורים, ממנהלי בתי הספר וגם מתלמידים.
מכתב מהורים הוא תופעה די נדירה. אנו מביאים כאן מכתב שהתקבל מהוריו של תלמיד שהמתנדב מושיק מזרחי מרשל"צ חנך אותו. יחודו של המכתב בכך שהוא מנומק ומתאר את עזרתו של מושיק לתלמיד. הלוואי ונקבל עוד מכתבים כאלה, בהם הורים מכירים ומודים למי שעזר לילדם בהתנדבות.

והרי המכתב:

 

יוני 2022

לכב' יעל דבי, מרכזת "ידיד לחינוך", ראשון לציון

הערכה למתנדב מושיק מזרחי

ברצוני לשבח את המתנדב מושיק מזרחי מ "ידיד לחינוך" ראשל"צ.

מושיק עובד עם בננו (השם חסוי – ר.ש.), תלמיד כתה ח', מבי"ס (חסוי) זו השנה השנייה. המפגשים מתקיימים בזום אחת לשבוע במשך כשעה, שעה וחצי באופן קבוע.

כבר מהמפגש הראשון הבנו שמדובר באדם רציני, אחראי, מקצועי ואכפתי. למושיק היה חשוב להכיר גם אותנו, ההורים, ולתאם מולנו ציפיות. מושיק דאג להיות איתנו בקשר גם במהלך השנה ולעדכן במצבו של בננו. כמו כן פעל בתיאום מלא מול המחנכת הנהדרת שלו.

בעקבות הליווי הצמוד והתמיכה של מושיק חל שיפור משמעותי במצבו הלימודי והרגשי של בננו. כשהתחילו בשנה שעברה את השיעורים, היינו צריכים לתזכר אותו לגבי קיום המפגש. לאור חוסר הבטחון שחש, הוא לא הדליק את המצלמה. בהמשך הדליק, אבל חבש כובע על ראשו, דיבורו היה חלש מאוד ובקושי נשמע. לאט לתזכיר עם הרבה סבלנות וחיזוק מצד מושיק, הוא פתח מצלמה. בהמשך הסיר את הכובע, צבר בטחון והחל לדבר בקול רם. הוא גילה אחריות, זכר וציפה למפגשים ולא פספס. נוצר ביניהם קשר טוב ולא רק לימודי.

כאמור, השיפור בא לידי ביטוי גם בכתה. ציוניו עלו לאין שיעור, בטחונו העצמי עלה, הוא הסיר את הכובע גם בכתה והחל להצביע ולהשתתף. שיתוף הפעולה בין מושיק, המחנכת ואנו ההורים האיץ את התהליך והביא לתוצאות המיוחלות.

אין בפינו מילים להודות על התרומה הרבה של ארגון "ידיד לחינוך" בכלל ושל מושיק בפרט. הלוואי שיהיו עוד מתנדבים כמוהו, כי זה תורם ומקדם את הילדים, שזקוקים ליחס האישי כדי לפרוץ קדימה.

יישר כוח והמשך עשייה ברוכה,

 

                                                                                                                                    ההורים

העתק:

מושיק מזרחי