הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
JGiveעיגול לטובה

על משמעותם של מתנדבי "ידיד לחינוך" כותבות לנו 3 מנהלות בתי ספר בפתח תקוה

"בגל הקורונה האחרון, נבצר מהמתנדבים להגיע לביה"ס למספר שבועות. במהלך תקופה זו, הילדים התאכזבו מאוד מכך שהמתנדבים לא הגיעו וציפו לחזרתם.  ברור היה לי כמה אתם חשובים עבורם!"  (איילת אלון מנהלת ביה"ס הוברמן)

 

איילת אלון, מנהלת ביה"ס הוברמן

מתנדבי "ידיד לחינוך" פועלים בביה"ס הוברמן מזה שנים. נוכחותם של המתנדבים בבית ספרנו מהווה תרומה משמעותית לצוות החינוכי ולתלמידים. תמיכתם מרחיבה את מעגלי הלמידה הפרטנית ומעצימה את שיוויון ההזדמנויות ומיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד ותלמידה.
בית הספר הוא מקום מפגש בין מבוגרים משמעותיים לבין ילדים. הילדים לומדים מאתנו המבוגרים, מקבלים מאתנו השראה ורואים בנו מודל לחיקוי. ככל שיש יותר מבוגרים בביה"ס, כך לילדים יש הזדמנויות רבות יותר ליצירת קשר אישי, אחד על אחד או בקבוצות קטנות, קשר שהוא כל כך מיטיב ומשמעותי עבורם. אתם, מתנדבי עמותת "ידיד לחינוך", בהחלט מהווים מבוגרים משמעותיים מאוד עבור תלמידנו.

כאשר אני רואה את המתנדבים והתלמידים עובדים יחד, ליבי מתרחב. הקשר הבינאישי הנוצר בין מתנדב לתלמיד תורם רבות לשני בני הזוג. המפגש ביניהם הוא תמיד משמעותי: בין אם מדובר במשחק משותף, בתרגול נושא לימודי או בשיח.
בגל הקורונה האחרון, נבצר מהמתנדבים להגיע לביה"ס למספר שבועות. במהלך תקופה זו , הילדים התאכזבו מאוד מכך שהמתנדבים לא הגיעו וציפו לחזרתם.  ברור היה לי כמה אתם חשובים עבורם!

אני רוצה להודות לכל מתנדבי "ידיד לחינוך" בבית הספר שלנו.

היו ברוכים!

בברכה, איילת אלון, מנהלת ביה"ס

 

יעל הרשטיק, מנהלת בית חינוך אורנים.

בסופה של השנה הרביעית להצטרפותו של בית חינוך אורנים לעמותת "ידיד לחינוך", אני מוצאת זכות גדולה להביע את תודתי העמוקה לרכז העמותה בפ"ת, עזרא מגד, ולכל המתנדבים של בית החינוך שלנו. המתנדבים אשר ניכר כי הם באים בנפש חפצה ובלב שלם, עושים את מלאכתם נאמנה. הם משתלבים בכיתות ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם המורים. הם מסייעים לתלמידים בכל דרך אפשרית, בתמיכה לימודית, בשיח רגשי ומתן תשומת לב לתלמידים מתקשים. זאת ועוד, בבית הספר אורנים אין תנאים מיטביים, אך המתנדבים שלנו למרות העדר התנאים מעניקים את המיטב שלהם לתלמידים, מתוך תחושת שליחות ונתינה אמיתיים. בשמי ובשם קהילת אורנים, תודה לכל המתנדבים על החיוך שאתם מעלים על פני התלמידים שלנו.

בברכה, יעל הרשטיק, מנהלת בית חינוך אורנים.

 

רינת אלמוזלינוס, מנהלת ביה"ס ביאליק

ספר ביאליק שמח לפתוח את ביתו לעמותת "ידיד לחינוך". במהלך השבוע מגיעים מתנדבים מלאי אהבה ומוטיבציה לתרום מזמנם וממרצם למען הילדים וצוות ההוראה.
המתנדבים משמשים כוח עזר משמעותי בקידום תלמידים, שמחכים לתמיכה ועזרה בקבוצות קטנות. לאורך השנה נוכחנו לראות ילדים רבים מתקדמים בהישגיהם בזכות המפגש בקבוצה הקטנה.

תרומתם של המתנדבים בהיותם אנשים בוגרים, מכילים, הבאים ברצון רב לתרום ולתת, גדולה, ואנו זוכים ליהנות מתרומה זו.

מברכת על העשייה והשותפות עם המתנדבים לעוד שנים רבות

בהערכה רבה

רינת אלמוזלינוס - מנהלת ביה"ס, והצוות החינוכי.