הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
JGiveעיגול לטובה

משרד החינוך מציג את קידום הפעלת תומכי החינוך וההוראה מאת: נמרוד אקרמן, מנכ"ל "ידיד לחינוך"

"המתנדבים רצויים בבתי הספר. תומך הוראה איננו נטל על אנשי הצוות, אלא עזר" -  זהו המסר של משרד החינוך לצוותים החינוכיים בבתי הספר, המועבר בחוברת מפורטת שהוציא המשרד - לעיונכם ולשימושכם

מה רוצה עמותה אזרחית במגזר השלישי, אם לא להטביע חותם ולדעת שסייעה להפוך את המקום בו אנו חיים למקום מעט (ועדיף הרבה) טוב יותר?

כמי שנמצא בארגון מימיו הראשונים, אני נרגש לחשוף גם אתכם למסמך שמייצג נקודת ציון בחיי הארגון. בלינק המצורף תוכלו להתרשם מחוברת עשירה, מוקפדת ועיניינית, בה משרד החינוך מציג ומנחה כיצד לקדם את תחום הפעלת תומכי החינוך וההוראה ברחבי הארץ. המסמך – ספר בין מעל ל 150 עמודים – הודפס והופץ למסירה בקרב כל מנהלי בתי הספר בארץ - 6,000 במספר.

כאשר "ידיד לחינוך" הוקמה, היה זה על רקע העובדה, שלא קיים מיזם מסודר ברמה ארצית להפניית ציבור הגמלאים לסיוע במערכת החינוך. כ 15 שנים מאז ולאחר השקעה של לא מעט כסף, משאבים ובעיקר זמן גמלאים מתנדבים, המיזם הנו חלק משמעותי מתחום "חי" במינהל עובדי הוראה, בו החזון הוא, שלכל מורה בישראל יש תומך הוראה, ואני אוסיף, שמצמיח למורה כנפיים.

 

אני מזמין אתכם לעיין ולהתרשם, להבין כי פועלכם בשטח הוא חלק מתנועה שצפוייה להמשיך ולהתרחב, וגם לבחון אילו כלים אתם יכולים לאמץ מהמוצג בחוברת שדף השער שלה נראה משמאל, והקישור אליה מופיע כאן.  

 

ברכות לעמיתים במשרד החינוך, איל רם – סמנכ"ל ומנהל מינהל עובדי הוראה, והעומדת בראש האגף, פרי אדרעי וצוותה המסור, על הפקת המסמך החשוב.