הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
JGiveעיגול לטובה

חנוך מרקוביץ ממודיעין

חנוך מתנדב בעמותת "ידיד לחינוך" בעיר מודיעין. הוא מתנדב בשני בתי ספר : "שבטי ישראל"" ו"אלונים" ומשמש גם כראש צוות ומתאם בין ביה"ס למתנדבים. חנוך זכה בתעודת הוקרה לשנת תשע"ד - מטעם חמ"ד במחוז ירושלים.

חנוך מתגבר תלמידים במתמטיקה ותורם בפועל כשמונה שעות שבועיות ואף יותר. הוא היה טכנאי חשמל  במקצועו , בעל תעודה ורישיון של חשמלאי  ראשי , הוא גם בעל תעודת הוראה בחשמל ואף לימד באורט ר"ג בעברו.

מנהל בית הספר "שבטי ישראל" כתב לו הקדשה באלו המילים:

"חנוך היקר. באכפתיות, ברגישות, ומסירות אין קץ הנך תורם מזמנך לתגבור ילדי בית הספר בתחומי המקצועות השונים. הילדים מחכים לבואך ומקבלים השראה מניסיונך הרב וממסירותך. בברכת "וכל אשר יעשה יצליח"

                                                         צוות המורים ומנהל בית הספר – אבי ברגר.

בשיחה עם חנוך  הוא משתף בקוריוז מתוך עבודת ההתנדבות שלו:

"באחת הפעמים ישבתי עם תלמיד המתקשה במתמטיקה, שתוצאותיו היו נמוכות מיכולתו. ליוויתי את התלמיד והבינותי, שהתלמידים נותנים תשובות של מספרים (רק תוצאות סופיות) בחוברת העבודה עצמה. המורה לא רואה את דרך עבודת התלמיד ,אלא בוחן תשובה מספרית. הסתבר לי, שהילד טועה...כי הוא רושם את הספרות בחשבון מימין לשמאל ולא משמאל לימין,  וכאשר סיכם את המספרים,  התשובות שלו לא היו נכונות. התסכול הגדול של הילד היה, כאשר הסביר לי את הדרך למתן התשובה והסתבר שהדרך הייתה נכונה . הוא יש מולי וכתב למשל- 2531+282 במקום לכתוב– 1352+282כאן טמון ההבדל בתשובה ".

חנוך – אנו גאים בך מאד. המשך לשאת בגאווה את דגל העמותה