הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

הוקרה למתנדבי ידיד לחינוך בבי"ס "בן צבי" בנס ציונה

מאת: איזה סורוקין, ראשת צוות בבי"ס "בן צבי"

באחד מימי שישי בחודש מאי, נערך טקס הוקרה למתנדבי "ידיד לחינוך" בבית הספר "בן צבי". בטקס הועלה על נס ערך ההתנדבות, המתבצעת הלכה למעשה ע"י מתנדבי הארגון. המתנדבים הוזמנו לבמה וקיבלו כל אחד תעודת הערכה ועציץ לאות תודה.

בדברים שנשאתי, מניתי את תחומי ההתנדבות, וציינתי את עבודתן המסורה של המורות בהוראה, בחינוך ובתשומת הלב והבעת התודה למתנדבים.

אנחנו מתנדבים אחת לשבוע. חלקנו מתנדבים אף יותר. העבודה עם הילדים ממלאת אותנו סיפוק רב. התמורה שלנו היא הצלחתם של התלמידים בביצוע המשימות, הברק שיש להם בעיניים שמוקיר לנו תודה על שאנחנו עובדים איתם, והמכתבים שאנחנו מקבלים מהם, המביעים את רגשותיהם כלפינו. אמרתי, ששמחים אנו שנפל בחלקנו להיות חלק ממשפחת "בן צבי". והודיתי על ההתייחסות ועל קבלת תעודות ההוקרה בשמי ובשם כל המתנדבים.

המתנדבים התרגשו מאוד מהמעמד, והרי חלק מהתגובות שנאמרו במעמד הטקס:

המתנדבת מיכל נויימן: "תודה רבה למורה המקשרת, מירב ולכל הצוות החינוכי על המחווה היפה! ההתייחסות המחבקת שלכם כלפינו היא ללא ספק, אחד המפתחות להצלחה של הפרוייקט החשוב הזה".

המתנדב יורם גרוס: "היוצא מהלב, בכסף, הדר ופאר לא יימדד. המשלב תודה על שקיבל, עם תודה על שנתן יחד עם הצגת הערכים שנלמדו השנה, מקדם עולם משמעותי. תודה למי שהגה ולמי שביצע".

המתנדב שמואל זיו: "למרות שאנו מתנדבים שלא על מנת לקבל פרס, עדיין נעים ומרגש לקבל אהדה והוקרה, היה חשוב לציין את ערך הנתינה וההתנדבות בעיקר לתלמידים שנכחו בטקס".

המתנדבת רחל טיסון: צוות ביה"ס "בן צבי", הצלחתם לרגש אותי.