הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

אומרים תודה למאשה ליפשיץ, על עשר שנות פעילות כמתפעלת אתר "ידיד לחינוך"

מאת: ריקה שפרינצק

עכשיו, כשמתחילם קצת להרים את הראש מתקופת הקורונה הלחוצה, רצינו להביע תודתנו למי שתיפעלה עד לפני כחודשיים את אתר "ידיד לחינוך" במשך 10 שנים, מאשה ליפשיץ.

רוב עבודתה של מאשה הייתה מאחורי הקלעים, אבל כולנו ידענו את חלקה החשוב בעשייה של תפעול האתר והמידעונים ששלחנו פעמיים בשנה. בכל אלה התגלו תכונות של חריצות, מקצועיות, יסודיות ומחוייבות לכל אורך הדרך. 

עבדתי עם מאשה באופן צמוד ביותר. היו בינינו התייעצויות רבות וכך גם למדתי ממנה הרבה דברים שלא ידעתי בשימושי המחשב השונים.

בהדרכה היסודית שנתנה למתפעל האתר הנוכחי, יורם לשם, איפשרה מאשה לעבור את המעבר ממנה למתפעל החדש בצורה חלקה.

בכל תקופת הקורונה, אנחנו, בצוות התקשורת, לא יכולנו להפגש פנים אל פנים ולכן, החלטנו להפרד ממאשה בינתיים, כמו שנהוג לומר בימים אלה, מרחוק.

אנחנו מביאים כאן חלק מהדברים שכתבו לה חברים מהצוות בצירוף ברכה מכולנו.

בהזדמנות זו אנו מאחלים ליורם הצלחה בתפקידו החדש, שהוא כבר נכנס אליו בתקופה לא פשוטה של ימי הקורונה עם כל הלחץ והאינטנסיביות שבעבודה.

 

לקט מדברים שכתבו חברי צוות התקשורת למאשה:

הניה קמיר: מאז פגישתנו הראשונה למדנו, כתבנו ופרסמנו כתבות אינספור. בלעדיך, מאשה, זה לא היה קורה. עיצבת את האתר בתבונה ובכישרון. קשה לי לדמיין את צוות התקשורת בלעדיך.

עמנואל רונן: שוחחתי איתך בטלפון בכל פעם שצצה לי שאלה. תמיד היית איתי בסבלנות ובסובלנות. לא הרפית עד שהיית בטוחה שהבנתי ויישמתי...  הראיון שלך איתי באחד ממפגשי הצוות, היה מסע מרגש לשכונה שלי, אהבתי את השאלות שלך, התרגשתי שרשמת במחברת כל הגה שהוצאתי.

צביה טולדנו: מעבר לעבודה המקצועית בתחזוקת האתר, ניכר היה שאת עובדת גם עם איכפתיות וגם מביעה דעתך על תוכנן של כתבות, כדי להביא תוצר מכובד... נתת לי טיפים, אימצתי באותם באהבה ופעלתי לפיהם

סמדר לוין : מאז שהצטרפתי לצוות התקשורת ב"ידיד לחינוך", שמך נאמר בפי ריקה בכבוד ובגאווה. אנחנו עדים לעבודתך המוקפדת והמושקעת באתר. לאחרונה יצא לי לעבוד איתך בטלפון על כתבה שעשיתי, ותוך כדי שיחה נוכחתי במקצועיותך ואף זכיתי ללמוד ממך כמה דברים.

יפה חכמון: מגע ידך הורגש מאוד. הענקת צביון משלך לאתר, שם עיצבת ועשית מלאכה נאה.