הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

צלילים של מוזיקה

מאת: אילנה סולומון

 

מימי בן עמי מבאר יעקב, הצליחה לרגשני בסיפור התנדבותה. לפני תקופת הקורונה היא שמחה להתנדב ב"בית הספר על שם אילן רמון", כסייעת למורה למוסיקה, ששמו עידו. המורה עידו התעוור בילדותו וזקוק לעזרה.

מימי הגיעה לבית הספר לפני תחילת הלימודים והכינה לכבוד בואו את הכיתה בצורת ח' לפני כל שיעור מוסיקה, הביאה למענו את הציוד המוסיקלי, סייעה לו בהשגחה על המשמעת בכיתה, בהבאת דפים מודפסים ממזכירות בית הספר ובחלוקת הציוד לתלמידים. מימי שרה עם עידו ועם התלמידים את השירים שעידו לימד ונהנתה לשמוע את שירתם. היא השתתפה בטקס שנערך בחצר בית הספר, צפתה בעידו ובתלמידים השרים במקהלה וחשה חלק בלתי נפרד מהם ומהמורה, המעביר להם את אהבתו באמצעות צלילי המוסיקה.

למרות משבר הקורונה ולמרות הפסקת הלימודים, מימי דאגה לקשר טלפוני עם עידו ולמדה ממנו אודות תוכניותיו. עידו מצידו, הגיע לביתה לבקרה ולהודות לה על תרומתה לעשייתו המוסיקלית, כשבידיו שי למענה - ערכת טיפוח. כשמימי הנפעמת שאלה אותו, כיצד ידע מהו טעמה, השיב לה, שדמיין בעיני רוחו, שלפניו אישה מטופחת.

מימי מוקירה את עידו על הזכות הנפלאה ללוותו ולסייע בעדו בהנחלת האהבה למוסיקה לתלמידים, ומלאת הערכה לעמותת "ידיד לחינוך" בראשותה של רבקי גילה בבאר יעקב, העושה את מיטבה למען המתנדבים והתלמידים.