הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

"ידיד לחינוך" קוטפת עוד פרס חשוב על פעילותה - פרס זוסמן

"ידיד לחינוך" היא זוכת "פרס זוסמן -  ג'וינט 2016" לשירותים חברתיים בקטגוריית "קירוב לבבות". הפרס כולל מענק כספי של קרוב ל 25,000$. 
פרס זוסמן – ג'וינט על שם ליאונור ולארי זוסמן ז"ל הוא הפרס היוקרתי ביותר בישראל לשרותים חברתיים והוא נועד להגביר את המודעות לנושא החברתי ולהביע רחשי תודה לאותם אנשים שבעבודתם המסורה, הנעשית הרחק מאור הזרקורים, הם מסייעים לקבוצות חלשות בחברה.
הזוכים לשנת 2016: ירון דוויק – יו"ר הועד המנהל של קבוצת הכדורגל הפועל קטמון ירושלים על הפעילות החברתית של הקבוצה, שי פרדו – פעיל לקידום אומנות יוצאי אתיופיה בישראל והצוות המייסד של עמותת "ידיד לחינוך"(השגריר בדימוס משה רביב, אשת החינוך דינה בנקלר ונמרוד אקרמן).

מתוך חוברת המידע על הפרס: 
"ידיד לחינוך בחרה למקד את עבודתה עם בני הגיל השלישי מתוך השקפה, כי לשכבה זו יש יכולת גבוהה, ניסיון חיים, ניסיון מקצועי, סבלנות, תבונה, זמן פנוי ורצון לחולל שנוי משמעותי וארוך טווח. כך למעשה, כולם מרוויחים: התלמידים מקבלים סיוע בלימודים בטיפוח דמוי עצמי חיובי, בשיפור תחושת המסוגלות ובעידוד השיח הבינאישי, והגימלאים זוכים לחווית התנדבות משמעותית ואף נחשפים לעולם התכנים של התלמידים הצעירים".