הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

עמותת ידיד לחינוך בהרצליה יוצאת לדרך!

מצורפת התרשמות ראשונה של קבוצת המתנדבים המתחילה , וכן קטע מתוך ראיון שנערך עם רעיה ברדיו המקומי בתכנית: "הרצל אמר"עם שרית הרפז.

עמותת ידיד לחינוך בהרצליה יוצאת לדרך!  ביום ששי האחרון  נפגשנו, קבוצת המתנדבות החדשה בעיר, בליוי רעיה – הרכזת היישובית, עם רונית, סגנית מנהלת ביה"ס "ברנר" ואביבה היועצת. לאחר סבב הכרות, שמענו מסגנית המנהלת על פעילויות בית הספר ועל הצורך של בית הספר בסיוע של מתנדבים במיגוון נושאים.

ביה"ס "ברנר" הוא ביה"ס הראשון בהרצליה שבו נפעל כמתנדבי "ידיד לחינוך", ולכן, פרשה רעיה את מטרות ההתנדבות, תוך הבהרה שהמתנדבים אינם באים במקום המורה בכתה או במקום הספרנית בספריה, אלא מסייעים היכן שנדרש מבחינת צרכי בית הספר.

אנו המתנדבות, גם אילו מבינינו שאינן מגיעות מתחום החינוך, מוכנות להתנסות ולסייע במיפגש עם הילדים – בין אם הוא פרטני ובין אם הוא קבוצתי. כל אחת מהנוכחות ציינה את התחומים בהם תרצה להתחיל את ההתנדבות.

כולנו ציפיה לתחילת העשייה הזו ולמיפגש הבלתי אמצעי עם התלמידים והמורות בבית הספר. גם נציגות בית הספר מצפות לנו, כמו שאמרה רונית: "שמחה שהגעתן אלינו ומברכת אתכן".

בשבוע הקרוב ימפו רונית ואביבה, בשיתוף עם צוות ביה"ס, את הצרכים ואת הצמתים בהם אנחנו נוכל להשתלב בלימוד ילדים מתקשים, בתמיכה בפעילות של המורה וכד'.

מחכות לקריאתן בהתרגשות ובסקרנות.

להאזנה לראיון עם רעיה יעקב

 

לתגובות