הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

ספריה חדשה נפתחה בבית הספר "בן גוריון" בעיר רחובות

מאת: דליה אבלס

טקס  מאורגן להפליא התקיים לכבוד פתיחת הספרייה החדשה בביה"ס "בן גוריון" ברחובות בניצוחם של הגב' אורנה בן-דוד, מנהלת בית הספר, יחד עם הצוות שלה, ועד בית הספר, הורי התלמידים והתלמידים עצמם.

ריקוד של התלמידים פתח את הטקס ברחבת הכניסה לבית הספר, ואחר כך התכנסו כל האורחים במבואת הספרייה שהייתה מלאה בפלקטים עם ציטטות רבות בנושאי ספרים   וסופרים. מקהלת בית הספר שרה שירים, והילדים הציגו הצגה על חשיבותו של הספר הן לילדים והן למבוגרים. בהמשך סיפרו הילדים על   הנושאים והפעילויות המתוכננות בספריה. הייתה גם מצגת שהראתה כיצד הוקמה הספריה לתפארת, יש מאין. מזוזה נקבעה בפתח ומר  זוהר בלום, סגן ראש העיר ומנהלת בית הספר, אורנה בן דוד, הסירו את הלוט מעל שלט הכניסה וגזרו את הסרט.

אין ספק, כפי שנאמר ע"י התלמידים במהלך הטקס, שעוד יערכו הרבה פגישות עם סופרים בספריה הזו וכל התלמידים כבר מצפים ל"חגוג" עם מאות הספרים החדשים, ועוד ארועים רבים שיתקיימו בתכנונה של אורנה והצוות שלה, ואנחנו, הספרניות מטעם "ידיד לחינוך" מצפות כבר בקוצר רוח להתחיל במלאכה ולאפשר לתלמידים ליהנות מפרי עמלם של כל העושים במלאכה הברוכה הזו ומאחלות הצלחה והנאה  לכל תלמידי בית הספר "בן גוריון", מכיתות א' עד ו.

 

הטקס התקיים כאמור, בנוכחות סגן ראש העיר, מר זוהר בלום, וכן בנוכחות מנהלת אגף החינוך והנוער בעיר הגב' סמדר קרפובסקי, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי הגב' שרה והב ומכובדים נוספים נציגי העיר, רכזת ידיד לחינוך ברחובות, הגב' אתי גולד, ומתנדבות ידיד לחינוך: הספרניות שוש ברגינבוים ודליה אבלס .