הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

סיום שנה במכללת לוינסקי

למעלה ממאה מתנדבי 'ידיד לחינוך',בשתי קבוצות מתחילים וממשיכים, סיימו לפני ימים אחדים את לימודיהם בתוכנית "למידה בכל גיל",לאחר שהשלימו את לימודיהם לשנה זו. התוכנית משותפת למכללת לוינסקי ולעמותת 'ידיד לחינוך', ומופעלת זו השנה השנייה

למעלה ממאה מתנדבי 'ידיד לחינוך', בשתי קבוצות מתחילים וממשיכים, סיימו לפני ימים אחדים את לימודיהם בתוכנית "למידה בכל גיל", לאחר שהשלימו את לימודיהם לשנה זו.
התוכנית משותפת למכללת לוינסקי ולעמותת 'ידיד לחינוך', ומופעלת זו השנה השנייה. בלימודיהם , בהנחיית מורים מצוות המכללה, העשירו הלומדים את 'ארגז הכלים' שלהם,  נחשפנו למידע בתחום הפדגוגיה, למדו והתנסו בעברית ובחשבון, וכל שנותר להם בשלב זה, הוא להעביר את הידע שצברו לתלמידים, אותם הם חונכים במהלך שנת הלימודים.
ד"ר עידית טבק, רקטור מכללת לוינסקי, סיכמה וברכה את המסיימים בשם המכללה, בדבריה ציינה את ההתמדה של כל אחד מהם,  והביעה תקווה לשיפור הישגי מערכת החינוך, ולעתיד טוב יותר לקיומנו בחברה. בסיום דבריה הודתה ד"ר עידית טבק לכל העושים במלאכה.
גב' דינה בנקלר, המנהלת הפדגוגית של 'ידיד לחינוך', ציינה את ההתקדמות המהירה של החברה ושל מערכת החינוך, ואמרה כי עלינו לעשות ככל שניתן להתקדם עם רוח הזמן, אך אל לנו לשכוח את רוח האדם, את רצונו של האדם לאהוב ולהיות נאהב.  דינה סיימה בשירו של יעקב שבתאי:  "אם נדע לאהוב" :
"אם נדע לאהוב בחיבה וברוך
החושך יעלם והאור ימלוך
אם נדע לאהוב יד נושיט לכושל
נרפא לכואב ננחם לסובל....."
וציינה כי השיר יהיה רלוונטי למתנדבים אם רק נסיר ממנו את המילה "אם".
בקבוצת מסיימי השנה השנייה, ציינה דינה כי היא רואה ברצון המשתתפים להמשיך בלימודיהם בשנה השנייה, כמשוב הטוב ביותר להצלחת התוכנית .
מר נמרוד אקרמן , מנכ"ל העמותה, ציין כי חשוב ללמוד ובכל גיל. עלינו לשאת תמיד את הפנים קדימה.
כל המשתתפים קבלו תעודות סיום ברכת הצלחה בפעילותם ההתנדבותית.

 

כתבה יונה זילברמן, צילום איציק רובין

סיום שנה במכללת לוינסקי - מאי 2012