הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

מתנדבי "ידיד לחינוך" ברמת גן מסיימים עוד שנת התנדבות

באירוע מרגש וגדוש במתנדבים, סוכמה שנת הפעילות של קבוצת מתנדבי ידיד לחינוך ברמת גן. קבוצת רמת גן מונה כיום כ- 80 מתנדבים ב 17 בתי ספר בעיר התורמים 11,000 שעות במהלך השנה!!!

ראש עיריית רמת גן, מר ישראל זינגר, העלה במפגש הסיום המרגש של הקבוצה, כי "מתנדבי 'ידיד לחינוך' הם ה- VIP של המתנדבים... וכך ראוי שינהגו בהם."

במהלך המפגש העניקה רכזת הקבוצה לראש העיר, מר ישראל זינגר את חוברת העשור לציון עשר שנות פעילות של העמותה, והוא בתשובה ביקש ממרכזת הקבוצה, בת עמי גורקביץ, שתכתוב לו הקדשה אישית על החוברת.

"קראו לכן מלאכיות אבל אתן הרבה מעבר למלאכיות", כך ברכה צאלה שצקי מחנכת ורכזת מתנדבים בבית הספר סביון את מתנדבי "ידיד לחינוך" ברמת גן שהגיעו הבוקר לאירוע הסיום.

בין המברכים באירוע המרגש, זאביק בר לב, מנהל בית ספר "אושא", ליזה מלניק, מנהלת תוכניות ויוזמות חינוכיות באגף החינוך, עופרה דרורי, סמנכ"ל הדרכה בעמותת "ידיד לחינוך" ואיה נחום קרפיבקה, מנהלת מטה אזור המרכז בעמותה.כמו כן, הרכב מוזיקלי של תלמידים הנעימו בכמה קטעי נגינה.

תודה גדולה למתנדבים הרבים שהגיעו לאירוע הנפלא ותודה לרכזת הקבוצה בת עמי גורקביץ, שניצחה על האירוע כולו ועל השנה הגדושה בעשייה.

חופשה נעימה!!!

את הסרטון הבא צילם וערך בנו גולדנר: