הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

"ידיד לחינוך" זוכה ב"מגן ראש-העיר" רמת-גן על פעולותיה

"ידיד לחינוך" זוכה ב"מגן ראש-העיר" רמת-גן על פעולותיה


רמת-גן מעודדת ומוקירה את המתנדבים למען הקהילה, לאלה המסייעים לגמלאים והתורמים למערכת החינוך.  הוקרה זו מוצאת את ביטויה גם בהענקת "מגן ראש-העיר". השנה נערך טכס זה בערב מכובד שנערך ביום שני, 15.10.2012, בתיאטרון יהלום ברמת-גן.

לאות הצטיינות בהתנדבות ובפעילות קהילתית חולקו מגני ראש-העיר לעשרים ואחד אנשי העיר המתנדבים ושניים זכו לתעודת הוקרה. לקבלת המגנים נבחרו גם שמונה ארגונים רמת-גניים, העושים למען הציבור ורווחתו כתרומה לשמה ללא שכר, מתוך אהבת-אנוש אמיתית.

בין הארגונים מקבלי ההערכה היה גם "ידיד לחינוך", תוך ציון תרומתו של הארגון, וזו של עשרות המתנדבים בשורותיו, לקידום הנוער בבתי-הספר בעיר. "ידיד לחינוך" זכה להוקרה חשובה של עיריית רמת-גן על עבודתו זו זה שנים במסירות ובהתמדה ועל תרומתו החשובה לכלל. כנציגת הארגון הוגש המגן למרכזת "ידיד לחינוך" ברמת-גן, גב' עדה זהר, אשר משקיעה ימים בארגון פעילויות המתנדבים..

"ידיד לחינוך" ברמת-גן מונה למעלה ממאה מתנדבים שהגיעו ממקצועות שונים, לאו דווקא מהוראה, ברצון לתרום לתלמידים בנושאי לימודיהם ולהעשיר את עולמם. כל מתנדב נותן לפחות ארבע שעות בשבוע. בתוכנית זו כלולים 13 בתי-ספר יסודיים ברמת-גן. השנה תרמו המתנדבים סך של בסביבות 17,000 שעות למערכת החינוך היסודי בעיר.

ראש-העיר מר צבי בר בירך את מתנדביה של העיר המצטיינים ברצון לתרום לטובת הקשישים, החולים והנוער. עו"ד משה מרון, יו"ר ועדת "מגן ראש-העיר למתנדב", שיבח את ערכה של ההתנדבות לקהילה, את המעשים למען הזולת הנעשים בצנעה, שלא על מנת לקבל פרס. סגן ראש-העיר מר אביהוא בן-משה  הזכיר את גמילות החסדים כאחד משלושה היסודות עליהם העולם עומד.

הזמרת שלומית אהרון בליווי נגנים הנעימה את  האירוע החגיגי.


כתבה: מירה גל פאר.