הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

כנס גימלאי התעשייה האוירית התקיים ברמלה

כנסים של קבוצות פורשים או  אנשים העומדים לפני פרישה נערכים מדי פעם על ידי "ידיד לחינוך", במטרה להציג בפניהם את הארגון ואת אפשרויות ההתנדבות בו.

בסוף חודש מרץ נערך כנס כזה ברמלה, שהצטרפה לאחרונה לרשימת הישובים בהם פועל האירגון. בכנס הפעם השתתפו גימלאי התעשיה האוירית באיזור.

מלבד עובדי המטה שבראשם מנכ"ל האירגון, נמרוד אקרמן, רכז המתנדבים ברמלה ואחראית המתנדבים מטעם העירייה, הוזמן גם מי שהיה דובר התעשייה האוירית, דורון סוסליק.

סוסליק, כמי שהכיר את הנוכחים במסגרת תפקידו, סיפר על ניסיונו בהצטרפות ל"ידיד לחינוך", כשפגש לראשונה את האירגון במסגרת דומה בכנס של הנהלת התע"ש והעובדים לקראת פרישה.

"יכולתי להמשיך בעבודת תקשורת", אמר סוסליק, "אך אחרי 41 שנה בתחום, הרגשתי שזה מספיק לי. די התרוצצתי. חשבתי על תחומי התנדבות, ו"ידיד לחינוך" מצאו חן בעיני. פגשתי את רכזת המתנדבים בתל אביב, שהציגה בפני כמה אפשרויות התנדבות, ואני בחרתי בביה"ס "יהודה המכבי", שהלך ונבנה מחדש. הוצמדתי לילדים  עם מחנכת מאד צעירה ונימרצת. אני יודע שחשוב להשקיע בתלמידים ולתרום להתפתחותם, ולכן משתדל לתת תשומת לב לכל אחד ואחת ולעזור להם עם שאלות והתלבטויות בינם לבין עצמם".

על שילוב של פעילות התנדבותית בחיי הפנסיה דיבר מנכ"ל העמותה, נמרוד אקרמן. הוא פנה לנוכחים כ"אוצר של ניסיון וחוויות", כדבריו. שלוש סיבות טובות יש לכם להשתלבות כזו, אמר - הזדמנות לצאת מהבית, הזדמנות להשתייך לקבוצת עשייה, ואתגר לעשות משהו חדש ואחר.