הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

"יצירה בהנאה" - מתנדבות עמותת "ידיד לחינוך" בנס-ציונה יוצרות ונהנות

...הנושא אשר נבחר למפגש היה הכנת מדבקות צבעוניות בעזרת נייר אפיה. תמי הסבירה, הדגימה וכולנו נרתמנו לעבודה תוך כדי שיחה נעימה. בתום המפגש נשארנו עם טעם של עוד...

הכל התחיל במפגש המסורתי של מתנדבי עמותת "ידיד לחינוך" בעירנו, מפגש לרגל קבלת השנה החדשה ולפתיחת שנת הלימודים תשע"ד.

תמי גורביץ, מתנדבת בקבוצה, העלתה את הרעיון של "מפגש בנות", מפגש יצירה להכנת "דברים פשוטים", אותם נצרף ל"ארגז הכלים" שלנו, אותו אנו נושאות עמנו לפעילות ההתנדבותית בבתי-הספר, או לחילופין נעשה בהם שימוש עם הנכדים הפרטיים שלנו.

המתנדבת איזה סורוקין השתתפה במפגש ושיתפה אותנו בחווייה האישית שלה:

"התגבשה קבוצה של כ-10 מתנדבות מהקבוצה אשר נעתרו להזמנה למפגש יצירה. המתנדבת תמי גורביץ, המיומנת במלאכת יד, לקחה על עצמה להדריך ולהוביל את המפגש הראשון. תמי קיבלה אותנו במאור פנים, בביתה, בשעת אחר הצהריים.  במרכז חדר המגורים עמד שולחן ארוך עם חומרי היצירה, לצד קפה ומאפה. התיישבנו סביב השולחן, שתינו ופטפטנו.

הנושא אשר נבחר למפגש היה הכנת מדבקות צבעוניות בעזרת נייר אפיה. תמי הסבירה, הדגימה וכולנו נרתמנו לעבודה תוך כדי שיחה נעימה. בתום המפגש נשארנו עם טעם של עוד ועל כן החלטנו להמשיך ולהיפגש. קבענו מועד לחודש נובמבר, שוב בביתה של תמי. במפגש הבא ניצור חיות מחרוזים ונשבץ אותן במחזיק מפתחות. מומלץ מאוד לבוא. זהו מפגש של הנאה צרופה וחיזוק הקשרים החברתיים".

השתתפה, נהנתה, סיפרה וצילמה: איזה סורוקין, מתנדבת מטעם "ידיד לחינוך" בנס-ציונה

אוקטובר 2013