הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

...והסביבון ממשיך להסתובב...

מאת: נגה שורניק

לפני כשלושים וחמש שנים הגעתי לביה"ס "יובלים" לילדי.C.P כמורה צעירה. מהר מאוד לא ראיתי את הנכויות של הילדים בביה"ס זה, לא ראיתי את המגבלות שלהם, אלא רק את האור בעיניהם לאחר הצלחה גם אם היתה קטנה, את הברק בעיניים לאחר חוויה מיוחדת ואת החיוך המאושר מכל דבר שלילדים אחרים נראה פשוט וברור.

ערב חג החנוכה, חזרתי לביה"ס "יובלים" ואיתי מתנדבי "ידיד לחינוך", כשבידינו הסביבונים של אורי. סביבונים צבעוניים, מאירי עיניים ועשויים ביד אומן. שוב ראיתי את ההתרגשות הגדולה, את האור בעיניים ואת החיוך המאושר. לחלק מהם מאוד קשה יהיה לסובב את הסביבונים, אולם את הברק בעיניהם, כשהסביבון הצבעוני והמיוחד הסתובב מולם לא ניתן לתאר. הסביבונים הללו הביאו הרבה אור לילדי ה-.C.P בביה"ס "יובלים" בעפולה, כמו שהביאו הרבה אור ושמחה לעוד ילדים ברחבי הארץ, סביבונים שתרמו בני משפחתו של אורי לזכרו. זכות גדולה היתה לנו להביא את הסביבון,

שהסתובב וסחף אחריו הרבה מתנדבים, שהעבירו הלאה את האור דרך מתנדבי "ידיד לחינוך" לילדים. מתנדבות "ידיד לחינוך" מעפולה, סימה, שמחה וסילבי הכנו ספינג' ודונאץ, ויחד עם שרון, רינה, מירי ויעל, מתנדבות אף הן, העברנו את האור הגדול הזה לילדים ולצוות ביה"ס "יובלים", ליעל הסגנית וליהודה המנהל.

בדברי ברכתו אמר יהודה שביה"ס "יובלים" משאיר לכל אחד מקום בלב, ואכן תלמידי ביה"ס והצוות נכנסו לליבנו. התרגשנו מאוד.

אין לי ספק, אורי, שהבאת הרבה אורות לילדים רבים והסביבון שלך ימשיך ויסתובב.

עוד על הסביבון של אורי, לחצו כאן לכתבה שהגיעה לאתר שלנו בינואר 2017.