הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

"המתנדבים מהווים ערך מוסף לחיי בית הספר" אומרת רותי קרן, מנהלת ביה"ס ע"ש "אריאל שרון" בחולון

מאת: חנה הופר

בארבע שנות התנדבותי בבית הספר "אריאל שרון", התוודעתי לרותי. החלטתי לכתוב עליה, כי היא נותנת רוח גבית למתנדבים, מעורה בפעילותם וקשובה לבעיות המתעוררות תוך כדי הפעילות.

בסוף כל שנת לימודים היא מכנסת אותנו, המתנדבים, למפגש. אנחנו משוחחים איתה, מסכמים ומעלים בעיות שהתעוררו במהלך השנה. רותי לוקחת לתשומת ליבה את מה שנאמר ומנסה לפתור. בסיום המפגש, היא מעניקה שי עם הכרת תודה לכל מתנדב.

מצאתי לנכון לספר עליה, כי עבודת ההתנדבות היא לא מובנת מאליה, וחשוב שבאותם בתי ספר בהם אין התייחסות נכונה למתנדבים ( מקווה שהם מעטים), יקראו ויבינו כמה חשובה לנו ההתייחסות המתאימה, שתיתן את ההרגשה שאנו אכן נחוצים ומועילים. "רותי סיפרה לי כי המתנדבים פועלים בבית ספרה כבר חמש שנים, כשההתחלה הייתה שנה לאחר הקמתו.

וזה מה שאומרת רותי:

"כל מתנדב הוא מבוגר משמעותי בחיי הילדים בבית הספר. צוות המורים כאן הוא צעיר ודינמי כשאליו מצטרף גם מבוגר עם ניסיון. תרומתם של המתנדבים איכותית ומשמעותית. הם מסייעים באופן פרטני בחלק הלימודי ומהווים גם אוזן קשבת לתלמידים ולמורים. אני מוכנה לקבל בכל עת מתנדבים נוספים – הם מהווים ערך מוסף לחיי בית הספר ולהתנהלותו".

כל מילה נוספת שלי מיותרת...