הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

בית ספר אלונים – חווית נתינה

בית ספר אלונים – חווית נתינה

מחוויותיה של רעיה יעקב, רכזת מודיעין, מכבים רעות

קבוצת המתנדבים שלנו, בבי"ס אלונים שבמודיעין, הוזמנה לביה"ס ביום ששי בבוקר  למשך כשעה. לא ניתן לנו הסבר, רק נאמר שיש אירוע ושאנו מוזמנים.

 כיוונו אותנו לאולם הספורט. כשנכנסתי, הופתעתי  ואולי נכון יותר נדהמתי - כל תלמידי בית הספר היו ישובים על הרצפה – מאחוריהם ההורים עומדים לצד הקיר, והמורים, כל אחד ליד כיתתו. היה ש ק ט  מוחלט. בית ספר שלם באולם סגור,  יושב וממתין להתחלת התוכנית ללא קריאות רמות ללא הפרעות – פשוט מדהים.

על הקיר נתלה שלט: "החוויה של  הנתינה" - זה היה הנושא שלשמו הוזמנו, הנתינה – ומשמעותה.

ילדי כיתה ג' , באמצעות משחקי תפקידים ותלבושות ייחודיות , עלו בזה אחר זה והדגימו את נושא הנתינה ומשמעותה, הכל בהתאם לגיל, כמובן: עזרה לאישה שחוצה כביש, קבלת ילד חדש לכיתה ועוד.

משסיימו הילדים את התכנית,  פנתה אלינו סגנית המנהלת  והודתה לנו בשם כל בית הספר על הפעילות המבורכת שלנו בכיתות,  היא קראה בשמו של כל אחד מאיתנו והעניקה לו תעודת הוקרה בשם בית הספר. ההתרגשות הייתה גדולה הן מצד הנותנים והן מצד המקבלים.

 חנוך, אחד המתנדבים הפעילים,  פנה אל התלמידים והמורים והודה בהתרגשות רבה. הוא הדגיש בדבריו שאנחנו המתנדבים הנותנים,  בעצם – מקבלים הרבה יותר מהתלמידים ומעצם הזכות להיות חלק מהצוות הבית ספרי.

הרעיון להפיק אירוע להמחשת הנתינה לכל הפורום הבית ספרי הוא רעיון מבורך ומעצים – יישר כוח להנהלת בית הספר על היוזמה והביצוע המושלם.

תעודת הוקרה על נתינה בארוע בית ספרי בביה"ס אלונים