הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

אירוע סיום שנת פעילות תשע"ו

אירוע סיום שנת פעילות, המציין  גם סיכום עשר שנות הובלה של עדה זוהר, רכזת הקבוצה, שמסיימת את התנדבותה, התקיים בסוף חודש יוני.

רינת, יועצת בית ספר "המתמיד" ואשת הקשר למתנדבים אמרה: "ההתנדבות שלכם היא מתנה לתלמידים ולמורים הכורעים תחת הנטל. המורים רבים על כל שעת התנדבות של מתנדבי ידיד לחינוך!".


מצורף מכתב הוקרה לעדה זוהר בשם המתנדבים והמתנדבות, שכתבה בת עמי גורקביץ:

 

לעדה זוהר המסיימת את תפקידה כרכזת "ידיד לחינוך" ברמת גן

עדה יקרה,

ההיכרות שלנו היא בת עשור. מהרגע שהסתיימה התנדבותי ב"ברוקדייל" והצטרפתי עם חברותי ל"ידיד לחינוך", שמחנו להכיר את המנצחת הג'ינג'ית של מקהלת "ידיד לחינוך" ברמת-גן - עדה זוהר. עם הקסם האישי שלך, הקשב שלך, נועם הליכותייך, המסירות, ההתעניינות, המעורבות והפעלתנות שלך והדאגה לכל המתנדבים והמתנדבות, הן במסגרת בתי הספר, והן מחוץ לימי ההתנדבות עצמם. ארגנת לנו כנסים, מפגשים, הרצאות מגוונות, השתלמויות והעשרה וכן טיולים ברחבי הארץ.

אני לא יודעת כמה מאיתנו מתארים לעצמם במה כל זה כרוך. איזו עבודה, ארגון, לוגיסטיקה ותאומים מושקעים בכל מפגש ומפגש ,שקיימת, ובטיולים שארגנת לנו. הכול מתוך אהבה ורצון להעניק, לעזור, לתמוך ולעודד אותנו ואכן זה הצליח לך.

לכל אחד ואחת מהנוכחים כאן יש משהו טוב אחד, ולרובנו יותר מאחד, שקיבל מעדה: עצה טובה, הנחייה, עידוד או חיוך רחב וטפיחה על השכם, זו דרכה של עדה.

אני לא יכולה שלא להזכיר את בני, האיש שלצידך, שחלקו בעשייה, לפחות זה שאני מכירה, לא קטן. הוא שהיה ועודו לעוד שנים ארוכות ובריאות "עזר כנגדך" (נכון שבספר "בראשית" זה היה להיפך). אני מאחלת לכם שתמשיכו להיות לעזר אחד לשני עם חברות טובה, ותרוו נחת מהילדים ומהנכדים והכול בבריאות טובה ובשמחת חיים.

ברשותכם, אני מבקשת להקדיש לך, עדה, שיר קצר, שכתבה, לי עברון

שם השיר: "גודל האהבה"

ושוב תודה על פעילותך המבורכת רבת השנים. אני בטוחה שתמשיכי להתנדב, אם במסגרת "ידיד לחינוך" או במסגרות אחרות, שתמצאי לנכון לעזור בהן. כי רוח הנתינה, עשיית החסד והעזרה לאחר, זורמים בדמך וטבועים ברוחך ובנפשך, ותודה גם לך בני. וכמו שאת תמיד מסיימת: "להתראות בטוב".

תודה רבה בשמי ובשם כל המתנדבים והמתנדבות.

בת עמי גורקביץ