הזמנה להתנדב

הינך מוזמן/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של ידיד לחינוך
להשארת פרטים לחץ כאן

הזמנה לתרום

הינך מוזמן/ת לתרום לעמותת ידיד לחינוך
לתרומה לחץ כאן

אות יקיר הנוער מטעם מועצת הנוער של אשדוד ליורם שובל ולחנה בורנשטיין מ"ידיד לחינוך"

הנה לכם דוגמא יפה ומיוחדת להערכה:

מועצת הנוער של העיר אשדוד מעניקה מדי שנה את התואר "יקיר הנוער", הניתן לאדם מבוגר שנבחר ע"י בני הנוער עצמם. בני הנוער עורכים שורה של פעולות מקדימות, שתפקידן לאתר את האדם המתאים לתואר. הם חוקרים, מתשאלים, אוספים מידע, עורכים תצפיות ומתחקים אחר מועמדים מומלצים שבמעשיהם ובפועלם מהווים דוגמא ומופת לאזרחות איכותית המעלה תרומה לסביבה ולקהילה.

מועצת הנוער החליטה כי השנה התואר יוענק ליורם שובל ולחנה בורנשטיין, שהם מתנדבי "ידיד לחינוך" באשדוד.

יורם שובל:

יורם שובל הצטרף ל"ידיד לחינוך" לפני שבע שנים.

אומרת עליו פנינה בן זקן, רכזת המתנדבים בעיר:

היקף ההתנדבות של יורם עצום. מה שהתחיל כיום התנדבות אחד הפך למספר ימים, מה שהתחיל כהתנדבות בבית ספר אחד, הפך עד מהרה לשלושה בתי ספר (ויש פניות מבתי ספר נוספים) ומה שהתחיל כתחום המתמטיקה התרחב לתחומים נוספים של טיפוח קריאה...

כאשר סניף אשדוד גדל מאד ונדרש שינוי ארגוני, יורם נרתם וסייע בניהול "ידיד לחינוך" באשדוד, גם כיועץ בעל ניסיון ניהולי עשיר וגם כאחראי לפעילות ההעשרה של מתנדבי העמותה".

יורם עצמו כותב: "ללא ספק, ל'ידיד לחינוך' יש חלק חשוב בעשייה שלי. תודה ל'ידיד לחינוך' על הזכות לתרום".

 

חנה בורנשטין:

אומרת עליה פנינה בן זקן:

חנה בורנשטיין, המורה הראשונה של אשדוד מרגע הקמת העיר. היא אשת חינוך דגולה.

חינכה תמיד כיתות א-ב ובמקביל טיפלה בהתנדבות בשעות אחה"צ במשפחות עולים, עזרה להם בקליטה ואף לימדה בביתה בהתנדבות תלמידים עולים. שאף התארחו אצלה בשבתות וחגים.

מיד עם פרישתה לפני כ - 14 שנה, התנדבה חנה בבית הספר "גאולים" ולימדה תלמידים חלשים יומיים בשבוע. היא התנדבה בקופת חולים עוד יום והמשיכה לסייע למשפחות עולים בקליטה ובסיוע לתלמידים עולים אחה"צ. עם הקמת "ידיד לחינוך" הצטרפה לעמותה והיום היא מתנדבת בבית הספר "גאולים" 3 ימים בשבוע וממשיכה בשאר ההתנדבויות. בעבר זכתה בגביע אות המתנדב מטעם ראש העיר.